Nabídka práce

Do týmu kavárny hledáme šikovného a pracovitého kolegu/kolegyni na místo servis/barista. Pracovní poměr na DPP nebo 0,5 úvazku.

Co vás v kavárně čeká?

Kavárny jsou dneska v módě a téměř každý má svou oblíbenou. Není divu – příjemné prostředí, dobrou kávu a často i klid vyhledává spousta lidí. Velmi důležité je, abyste dovedl/a navodit příjemnou atmosféru. Komunikace s lidmi je stěžejní. Musíte být usměvavý/á, optimistický/á a komunikativní. Také byste měl/a být schopen/a pracovat jak v týmu, tak i samostatně, třeba když jste na směně sami.

Pokud nemáte praxi, nevadí. Naučíme vás, jak připravit různé druhy kávy, přičemž většina z nich vyžaduje i dovednost šlehání mléka. Pokud jste kreativní a máte nápady, nebojte se je využít. Při tvorbě latté art se určitě hodí.

Náplní práce baristy není bohužel jen zábavná příprava kávy. Budete se starat o chod kavárny. Takže se nevyhnete uklízení, vytírání nebo mytí nádobí. Pokud je nával, nezastavíte se. Pracovat v kavárně je mnohdy zkrátka makačka.

Naše kavárna je umístěna v knihovně a je první a jedinou literární kavárnou v Třinci. Nabízíme tedy jedinečné a příjemné pracovní prostředí.

Náplň práce?

– perfektní znalost přípravy různých druhů kávy, šlehání mléka
– znalost celého nápojového lístku a přípravy všech nápojů
– obsluha v kavárně a komunikace s hosty obsluha baru
– příprava a servírování zákusků a baget
– úklid a příprava baru a prostor pro hosty

Co požadujeme?

– ukončené střední odborné či středoškolské vzdělání v oboru kuchař-číšník, upřednostníme uchazeče s maturitou
– chuť do práce, příjemné vystupování, komunikativnost
– ochotu pracovat o víkendech, svátcích ap.
– organizační schopnosti (schopnost zvládnout obsluhu hostů v prostoru kavárny)
– pečlivost
– znalost práce na PC (máme pokladní systém)
– předchozí zkušenosti velmi vítány, ale na pozici baristy zaškolíme, nejdůležitější je chuť do práce

Způsob doručení přihlášek

Životopis doručte elektronicky na e-mail info@cafecitarna.cz
Více info vám podá Petr Malý, tel. 776 070 900.